Встановлення вінірів

Не кожна людина може похвалитися ідеальною посмішкою, подарованої від природи. Більшості доводиться справлятися з численними проблемами і наражати себе на незліченну низку процедур, які дозволять досягти бажаного результату. І навіть якщо в ранньому віці ви пишалися своїми ідеально рівними та білими зубами, то згодом їхній стан може значно погіршитися. Ці причини можуть бути пов’язані з неправильним харчуванням, способом життя, шкідливими звичками, травмами та хронічними захворюваннями.

На щастя, сьогодні в арсеналі сучасної стоматології існує безліч інноваційних методик, які допомагають реалізувати давню мрію про ідеальну посмішку всього за кілька відвідувань. Однією з таких методик є встановлення вінірів.

Встановлення вінірів: що це таке?

Вініри являють собою ультратонкі керамічні пластики або накладки, які зовні нагадують білі лусочки. По суті, вони є подібністю мікропротезів, що закривають зовнішню частину зуба з метою корекції їхнього кольору або форми. Нині встановлення вінірів одна із основних напрямів естетичної стоматології. Тим не менш, окрім вирішення естетичних проблем, вініри також надійно захищають зуби від негативного впливу навколишнього середовища.

По суті, вініри є більш інноваційною альтернативою цільнокерамічним коронкам. Однак дана методика відрізняється більшою ефективністю і не потребує такого масштабного препарування зубів. В даному випадку облицьовують лише передню частину зуба, на яку потім кріплять вінір за допомогою спеціальної клейової речовини.

Вініри мають велику кількість переваг, вони дуже стійкі до будь-яких подразників і негативних факторів, не відрізняються від природних зубів і не вимагають особливого догляду – звичайної зубної щітки, пасти і нитки цілком достатньо.

Поставити вініри Київ ви можете у таких ситуаціях:

  • при неправильній формі чи розмірі зубного ряду;

  • за наявності плям на зубній емалі;

  • при неоднорідній поверхні зубів;

  • якщо спостерігаються великі проміжки між зубами;

  • якщо у вас нерівні зуби чи неправильний прикус;

  • якщо ви просто прагнете покращити зовнішній вигляд своєї усмішки, виправити будь-які недоліки або колір.

Вініри Київ: послідовність встановлення

Процедура встановлення вінірів проводиться в кілька етапів і складається з наступних кроків:

  • Перший етап – консультація з фахівцем, де проводиться ретельне обговорення майбутнього виду вінірів, їх форми та проводиться підбір кольору. Потім стоматолог фотографує зубний ряд пацієнта та передає дані до лабораторії, де виготовляються копії майбутніх вінірів. Їхня примірка здійснюється в те ж відвідування;

  • другий етап – вносяться необхідні коригування, а також проводиться сточування передньої частини зуба. Далі з оброблених зубів робиться відбиток, щоб цього разу виготовити постійні керамічні вініри. Тим часом, ортодонт встановлює тимчасові аналоги для того, щоб захистити оброблені зуби від будь-яких подразників та надати пацієнтові можливість нормально харчуватися та посміхатися доки не прийде час наступного візиту;

  • третій етап – проводиться примірка остаточного варіанта вінірів, їх форму за необхідності коригують і перевіряють щільність прилягання до зубів, а також наскільки вони комфортні. Потім ортодонт здійснює їх установку.

Встановлення вінірів на зуби: ціна

Якщо перспектива встановлення вінірів вас приваблює, то ви повинні усвідомлювати те, що дана процедура є однією з найдорожчих. А все тому, що виготовлення керамічних пластин є складним технологічним процесом. Крім того, ви також повинні будете сплатити за послуги ортопеда, зубного техніка та інші додаткові роботи. Ціна може залежати від кожного індивідуального випадку, наприклад, матеріалу та способу виготовлення вінірів, а також їх кількості. Всю цю інформацію ви зможете дізнатись на детальній консультації у стоматолога.