Відбілювання зубів

В даний час сяюча усмішка є своєрідною перепусткою до вищого суспільства і справжньою формулою успіху. Ця істина була відома ще з давніх-давен, тому багато тисячоліття людство застосовувало всі можливі способи, які могли б надати зубам бажаної білизни.

Що таке зуби? Вони асоціюються зі здоров’ям та непідробною впевненістю свого власника. І навіть сьогодні абсолютно будь-який скаже, що справжня краса полягає не в дивовижних вбраннях чи винахідливих зачісках, головне — це виразні очі та гарна усмішка. І якщо з першим зазвичай не виникає великих проблем, то похвалитися бездоганними зубами може далеко не кожен.

На щастя, сьогодні для того, щоб надати зубам сліпучої білизни, не потрібно вдаватися до допомоги сумнівних підручних засобів. Сучасна естетична стоматологія має достатню кількість доступних та інноваційних методик, які дозволяють досягти бажаного результату за короткий проміжок часу.

Відбілювання зубів Київ

Колір зубів абсолютно індивідуальний і часто закладається на генетичному рівні. Характерний жовтуватий відтінок залежить від дентину, який може просвічуватись крізь напівпрозору емаль. Але іноді він може досягати справді темного кольору, з яким може впоратися лише процедура лазерного відбілювання.

Також не можна не відзначити той факт, що емаль сама по собі має пористу структуру і може вбирати різні пігменти з навколишнього середовища або певних харчових продуктів. Зловживання такими напоями як чай або кава, а також різні шкідливі звички – ще один важливий фактор, що впливає на білизну вашої усмішки.

Іншими словами, ніхто не застрахований від появи плям на зубах, і якщо з цією проблемою не в змозі впоратися ультразвукове або механічне чищення, значить вам час задуматися над відбілюванням зубів

В яких ситуаціях показано відбілювання зубів Київ:

  • при зміні колір через травму, захворювання, вікові зміни або шкідливі звички;

  • через спадковість (вроджений темний колір дентину);

  • якщо ви хочете уникнути агресивніших способів корекції кольору зубів (препарування поверхні зуба під установку вініра або коронки).

  • На сьогоднішній день естетична стоматологія пропонує безліч різних способів відбілювання зубів. Лікар сам визначає найбільш ефективний та підходящий метод для кожного індивідуального випадку. Сама процедура проходить безболісно і триватиме не більше години. Ефект після відбілювання може зберігатися від півроку до двох років, тут все залежить від структури та кольору емалі кожної людини, а також способу життя пацієнта. Якщо ви регулярно підтримуєте білизну зубів, використовуєте спеціальні зубні пасти, гелі і не зловживаєте шкідливими звичками, то ваша усмішка сяятиме засліплюючою білизною протягом тривалого часу.

Відбілювання зубів Київ: ціна

Якщо ви вирішили відбілити зуби, то, напевно, задавалися питанням «скільки коштує відбілити зуби в Києві»? Відзначимо, що ціна на відбілювання зубів у Києві може змінюватись. Тут багато залежить від кількості зубів, які ви вирішили відбілити, допоміжних процедур, професіоналізму лікаря, а також престижу та розташування клініки.

Ми рекомендуємо довіряти рукам лише кваліфікованих фахівців. Адже так ви можете залишатися впевненими як надання послуг та їх ефективність. Наша клініка використовує у своїй роботі тільки професійне обладнання, має штат досвідчених фахівців, а також відрізняється гнучкою політикою цін, пропонуючи своїм пацієнтам високоякісні послуги за доступною ціною.