Імпланти зубів Київ

Згідно зі статистикою, раніше проблема втрати зубів була актуальною лише для людей старшого покоління. Сьогодні вона порушила ці вікові кордони, атакувавши людей середньої вікової групи. Фахівці одноголосно стверджують, що це дуже шокуюча та тривожна тенденція, пов’язана з активним розвитком агресивних захворювань, шкідливих звичок та повного порушення правил гігієни, які суттєво підвищують ризик втратити зуби.

У зв’язку з цим такий напрям у стоматології як імплантація зубів стає дедалі актуальнішим. Воно активно розвивається та з кожним днем ​​пропонує нові передові методики, спрямовані на відновлення зубного ряду. Не можна не відзначити той факт, що імплантація зубів є ефективним вирішенням будь-якої стоматологічної проблеми, що дарує реальний шанс на повноцінне життя.

Імплантація зубів Київ: що це та які бувають етапи проведення даної процедури?

Імплантація зубів є воістину революційним методом, який можна застосовувати як за відсутності однієї зубної одиниці, так і при необхідності повного відновлення всього зубного ряду. Ця технологія має набагато більше переваг у порівнянні з протезуванням. По-перше, зубні імпланти фактично нічим не відрізняються від здорових зубів і на 100% справляються з усіма функціональними навантаженнями. По-друге, імплантація зубів дозволяє залишити сусідні зуби абсолютно недоторканими, їх непотрібно препарувати і робити будь-які інші підготовчі маніпуляції.

Сам зубний імплант може відрізнятися за формою та виглядом, а також складатися з кількох частин. На сьогоднішній день найбільшою популярністю користуються гвинтові імпланти титану, які дозволяють максимально точно відтворити кореневу систему зуба. Крім того, медичний титан біосумісний з кістковою тканиною людини і не викликає відторгнення.

Сам процес імплантації не займає багато часу, проходить абсолютно безболісно, ​​безкровно і не вимагає загальної анестезії. Але перш ніж поставити імплант зуба, спочатку стоматолог повинен уважно вивчити ротову порожнину пацієнта та провести її ретельну санацію, щоб унеможливити ризик зараження та розвитку інфекції. Найбільше часу йде процес приживлення імпланту, і навіть формування правильного контуру ясен. На це все може йти до півроку і лише потім стоматолог ставить так званий абатмент та коронку, яка імітує форму втраченого зуба.

Переваги імплантації зубів:

  • природний зовнішній вигляд, який відповідає всім естетичним вимогам;
  • повне відновлення жувальної функції;
  • запобігання атрофії кісткової тканини у зв’язку з відсутністю зубної одиниці;
  • фактично довічний термін служби імплантів (при необхідності може лише зрідка проводиться заміна абатменту чи коронки);
  • можливість зберегти здорові зуби незайманими під час встановлення зубного імпланту;
  • можливість повністю відновити потрібну кількість зубів;
  • простота догляду, яка вимагає купівлі додаткових коштів;
  • зубні імпланти не піддаються руйнівному впливу карієсу чи будь-якого роду бактерій.

Імплантація зубів Київ: вартість

Скільки коштує поставити імплант зуба у Києві? Це важливе питання, яке, безперечно, хвилює будь-якого пацієнта. Варто зазначити, що імплантація зубів – досить дорога процедура, але тут потрібно враховувати те, що вона є разовою і дозволяє уникнути серйозніших ускладнень, тим самим надовго забувши про проблеми із зубами.

У нашій клініці практикуються найсучасніші стоматологічні методи імплантації зубів. Ми також відрізняємось гнучкою ціновою політикою та регулярно пропонуємо клієнтам вигідні акції, роблячи процедуру імплантації зубів доступною для всіх.

Якщо ви роздумуєте над тим, щоб поставити імплант зуба, ми рекомендуємо спочатку ретельно вивчити це питання і ознайомитися з усією доступною інформацією. Ви можете легко це зробити, скориставшись пошуковим запитом «імплантація зубів Київ відгуки».