Стоматолог цілодобово Київ

096-777-6144
066-777-6144

Круглосуточно 24 часа

Зубний біль, як правило, не рахується з часом доби і може застати вас у невідповідний момент. Варто зауважити, що будь-який біль здатний внести в життя небажаний дискомфорт. Але якщо йдеться про хворий зуб, який почав турбувати якраз у той момент, коли ви намагалися заснути, то тут доречно говорити про справжні муки.

Чому вночі зуби болять набагато сильніше?

Чи замислювалися ви колись над тим, чому зуби болять набагато сильніше саме вночі, а не вдень? Багато хто приписує це явище до того, що вночі людина позбавлена ​​будь-яких денних турбот чи суєти, тому більш сприйнятлива до будь-яких подразників. Проте фахівці наголошують на інших причинах:
  • зниження рівня певного виду гормонів, що робить людину більш чутливою до больових відчуттів;

  • збільшення чутливості нервових закінчень;

  • якщо зубний біль почав турбувати в денний час і ви вирішили обмежитися прийомом знеболюючих, то в нічний час їх дія може закінчитися, викликаючи більш інтенсивний і гострий спалах больових відчуттів;

  • горизонтальне положення тіла впливає на перерозподіл рідин у людському організмі, які можуть спричинити тиск на деякі нервові закінчення. Все це може спричинити біль у певних ділянках тіла, особливо тих, які порушені будь-яким захворюванням;

  • активізація так званого блукаючого нерва, який може стати на заваді нормальному сну.

    Однак є й такі фахівці, які дотримуються думки, що біль є суто суб’єктивним відчуттям, рівень якого не залежить від часу доби. Вночі вона відчувається сильніше тільки тому, що в цей час відсутні будь-які фактори, що відволікають від цієї проблеми.

Як би там не було, якщо ви почали відчувати біль, не варто звинувачувати у цьому свій організм. Він лише намагається сказати, що ваше здоров’я перебуватиме в небезпеці і потрібно терміново вживати якихось заходів. Тому який би біль ви не відчували: пульсуючий, гострий, ниючий, інтенсивний або приступообзаний, ви знаєте що потрібно робити — терміново звертатися до фахівця.

Що робити, якщо зубний біль застав уночі?

Цілодобовий стоматолог – найоптимальніше вирішення ваших проблем. Далеко не кожна людина має можливість і сили терпіти біль до ранку, вичікуючи коли нарешті відкриється стоматологічний кабінет. Особливо гостро цілодобового зубного лікаря потребують батьки маленьких дітей. Оскільки такі пацієнти особливо чутливі до будь-яких дискомфортних відчуттів та не можуть їх переносити протягом тривалого часу.

Цілодобовий зубний лікар – це досвідчений і універсальний фахівець, який має необхідний багаж знань і обладнання, яке дозволяє йому швидко усунути наявну проблему або хоча б зняти больовий симптом.

Крім того, цілодобовий зубний є найкращим варіантом для тих, чий робочий графік не дозволяє відвідувати стоматологічні кабінети у звичайний час доби.

Стоматолог цілодобово Київ

Варто визнати, що на сьогоднішній день в Україні, як і в Києві, немає достатньої кількості цілодобових стоматологічних клінік. «Norma-dental» – одна з небагатьох установ, яка надає свої послуги незалежно від дати на календарі та положення стрілок на годиннику. У нас працює професійний стоматолог 24 години на добу, який будь-якої миті готовий виїхати за вказаною адресою. З нами ви зможете отримати професійну допомогу без будь-яких переплат. Все, що вам потрібно зробити – набрати номер телефону, вказаний на сайті.