Исправление прикуса

Неправильний прикус – досить поширена проблема, яку бажано вирішувати у ранньому підлітковому віці. Але якщо ви вже давно переросли цю стадію, а зуби виправити так і не вдалося, це не означає, що все втрачено. Сучасна стоматологія, а точніше, ортодонтологія, здатна вирішити будь-яку проблему, навіть найзапущенішуНеправильный прикус — довольно распространенная проблема, которую желательно решать в раннем подростковом возрасте. Но если вы уже давно переросли эту стадию, а зубы исправить так и не удалось, то это не значит, что все потеряно. Современная стоматология, а вернее, ортодонтология, способна решить любую проблему, даже самую запущенную.[/av_one_half]

Виправлення прикусу зубів: навіщо це робити?

Виправлення прикусу – це не просто вирішення естетичної сторони питання. Якщо у вашій ротовій порожнині спостерігаються серйозні деформації, то це може стати причиною інших захворювань, наприклад, хронічні головні болі, серйозні захворювання зубів, порушення пропорцій обличчя і багато іншого.

Чому виправляти прикус рекомендують у ранньому віці? У цей час в організмі все ще протікають процеси, пов’язані зі зростанням та формуванням челюсті, тому будь-яке лікування протікає максимально легко та швидко. Цікаво те, що ще нещодавно послуги ортодонту зараховували до дитячої стоматології. І якщо вам у дитинстві так і не вдалося вирівняти зуби, то подорослішавши ніхто не цікавився ортодонтологією. Сьогодні до ортодонту рекомендують звертатися хоча б з метою профілактики, щоб переконатися, що вашому здоров’ю нічого не загрожує..

Виправлення прикусу у дорослих — складніше завдання, що потребує часу, терпіння та фінансових витрат. Однак не варто зневірятися, оскільки сучасні стоматологічні методи безболісні і мають 100% ефективність. Все, що вам потрібно – запастися терпінням.

Капа для виправлення прикусу

Найпопулярнішим способом виправлення прикусу та формування красивої, рівної посмішки є брекети. Але так було донедавна. Сьогодні ж цей метод йде на другий план, а замість нього з’явилася спеціальна капа..

Add Content hereКапа для виправлення прикусу – ефективний спосіб, який відрізняється значною кількістю переваг, ніж будь-яка брекет-система. Вони легкі, зручні, викликають швидке звикання під час використання, не перешкоджають нормальній дикції, непомітні на зубах та не вимагають регулярного відвідування стоматолога..

Зовні капа є прозорою пластиковою пластиною, яку можна зняти в будь-який момент. Вони можуть розділятися на кшталт конструкції і носитися або цілодобово, або у певні періоди доби — все залежить від індивідуального випадку.

Принцип роботи стоматологічної капи

Перш ніж приступати до виправлення прикусу зубів або будь-якої іншої щелепної аномалії, необхідно звернутися до професійного ордонту. Стоматологічні капи виготовляються індивідуально, а починається все з комп’ютерного знімка та моделювання моделі відповідно до вашого зліпка. Надалі це дозволить забезпечити максимальну ефективність процедури.

Капа для виправлення прикусу діє за тим же принципом, що будь-яка інша брекет-система. Вона забезпечує певний тиск на зуби, що змушує їх змінювати своє становище. Протягом усього періоду лікування вам доведеться кілька разів зробити зміну кап, щоб досягти бажаного результата. У середньому на це йде рік, але багато залежить від складності патології та своєчасної заміни кап.

Виправлення прикусу: ціна

Наша клініка пропонує доступні ціни та команду професійних фахівців, які можуть вирішити будь-яке поставлене завдання. У нас працює не просто хороший ортодонт, а найкращий ортодонт Київ, який проведе індивідуальну консультацію, надасть докладний прайс-лист та запропонує найоптимальніший варіант лікування, який задовольнить усі ваші побажання, включаючи фінансові можливості..

Не відкладайте лікування зубів у довгий ящик, адже з кожним роком ваша проблема посилюватиметься все сильніше.